GİZLİLİK POLİTİKASI

DMS Baskı Promosyon Hizmetleri, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandırmaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. DMS Baskı Promosyon Hizmetleri, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek 
. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek 
. Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili DMS Baskı Promosyon Hizmetleri personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. DMS Baskı Promosyon Hizmetleri, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler DMS Baskı Promosyon Hizmetleri tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

DMS Baskı Promosyon Hizmetleri, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, DMS Baskı Promosyon Hizmetlerinin, yukarıda özetlediğimiz, Gizlilik Politikası ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

DMS Baskı Promosyon Hizmetleri Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız [email protected] mail atabilirsiniz.
DMS Baskı Promosyon Hizmetleri bu politikalarda degişiklik yapabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR