SIK SORULAN SORULAR

Neden DMS Baskı Promosyon Hizmetleri?
Kaydedilebilir CD/DVD ve Blu-ray diskleri ve aksesuarları konusunda 20 yıllık tecrübe ile profesyonel olarak çalışan en büyük şirketlerden biridir.

DMS Baskı Promosyon Hizmetlerin'den nasıl alışveriş yapabilirim?
Online olarak sipariş verebilirsiniz. Sevkiyat kendi araçlarımızla veya anlaşmalı olduğumuz kargo firması  (şu an için Yurtiçi Kargo) ile yapılır.

DMS Baskı Promosyon Hizmetleri, diğer firmalar gibi sipariş olunca alım yapıp satan bir firma mıdır?
Hayır.  DMS'nin stoklarında olan 500'den fazla ürün çeşidi mevcuttur, CD/DVD konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü kapsamaktadır.  Satışa koyduğumuz ürünlerin büyük bir kısmı ithalatını  yaptığımız, depolarımızda olan ürünlerdir. Dışarıdan temin ettiğimiz ve satışa açık olan ürünler de, mutlaka depomuzda olan ürünlerdir.

cduretim.com'dan alışveriş güvenli midir?
10 yıldır sektörün en çok ziyaret edilen ve en çok satış yapılan sitesidir. Aradığınız tüm ürünleri, kısa teknik açıklamalarla bulabileceğiniz bir sitedir.

cduretim.com üzerinden yaptığım alışverişlerde ödemeyi nasıl yapabilirim?
Ödemeleri kredi kartı ile veya banka havalesi / eft ile yapabilirsiniz. Çalışmakta olduğumuz bankalara ait hesap bilgilerimize, sitenin ana sayfasının üst kısmından ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapılan işlemlerde güvenliği nasıl sağlıyorsunuz? 3D Secure nedir?
Sitemiz SSL sertifikalıdır. Sitemizden yapılan ödemelerin tamamında,  3D Secure sistemi kullanılmaktadır. Ödeme ekranında bilgileri girilen kredi kartının sahibinin kendi bankasında kayıtlı cep telefonuna, yapılan işlemin detayları (işlem tutarı ile birlikte ödemeyi tahsil eden şirket olarak SATICI bilgileri) banka tarafından kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Bu kısa mesajın içinde gönderilen işlem şifresi, ödeme ekranına yazılmadığı sürece, kredi kartı ile ödeme işlemi tamamlanamamaktadır. Banka, SATICI'ya ödeme ile ilgili teyit verdikten sonra, işlem tamamlanmaktadır.  3D Secure işlemi, banka tarafından gerçekleştirilmekte olup, ödeme ekranında ALICI'nın girmiş olduğu bilgiler (kredi kartı bilgileri ve 3D işlem şifresi) SATICI'ya iletilmemektedir. Dolayısıyla, siz ödemenizi bize değil, doğrudan bankanıza yapmaktasınız. Banka, bizim adımıza tahsilatı gerçekleştirmekte, bize sadece ödemenin alındığının teyidini vermekte, kart bilgilerini veya şifreyi bizimle paylaşmamaktadır.

Kredi kartım ile ödeme yaparken sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım?
En çok karşılaştığımız sorun, kredi kartının internet alışverişine açık olmaması. Bu konuyu, bankanızla görüşmeniz, kartınızla internet üzerinden alışverişe izin vermeniz gerekmektedir.

cduretim.com'dan alışveriş sırasında sorularım var, ne yapabilirim?
Mesai saatleri içerisinde telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer alışveriş sitelerin aksine, biz her zaman ulaşılabilir bir firmayız.

Siparişlerim ne zaman kargoya verilir?
Hafta içi (Pazartesi-Cuma arası) 15:00'a kadar verilen ve ödemesi yapılan siparişler, aynı gün içerisinde kargoya verilir.  Cumartesi-Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler de, takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.


Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?
Anlaşmalı kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile veya kendi aracımız ile gönderiyoruz. Alıcı, farklı bir kargo şirketi kullanmasını talep ederse, kargo ücretini ödemeyi peşinen kabul eder.

Kargo ücreti alıyor musunuz?
1TL-250TL arası siparişlerinizde 40TL sipariş ücreti eklenmektedir. 250TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretini biz karşılıyoruz.

DMS Baskı Promosyon Hizmetleri, indirim ve kampanyalarını nasıl takip edebiliriz?
Facebook veya instagram sayfasından, süreli kampanyalarımızı duyurmaktayız. facebook.com/cduretim veya instagram.com/cduretim'i takip ederek, sınırlı sayıda ürün için gerçekleştirilen kampanyalarımız veya belirli bir süre için geçerli kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sayfanın altındaki kutucuğa e-mail adresinizi yazarak, bültenimize kayıt olabilir, ayda en fazla  2 defa gönderdiğimiz bültenimizi inceleyebilirsiniz.

DMS Baskı Promosyon Hizmetlerin'den aldığım CD/DVD'lerin üzerine etiket yapıştırıp, içine şirketimin katalogunu koymak istiyorum. Bunu nerede yaptırabilirim?
DMS'nin kendi bünyesinde bulunan dijital baskı merkezinde, her türlü etiket baskısı yapılmaktadır. Her çeşit CD/DVD için (standart, mini veya kartvizit) etiket baskısı yapılmaktadır. Boş disklerin çoğaltımı da, şirketteki çoğaltım sistemleri ile yapılmakta ve müşteriye teslim edilmektedir. Miktarlı siparişlerde, etiket baskısı yerine CD/DVD üzerine serigraf baskı yapılmaktadır. DMS tesisleri, bu konuda Türkiye'nin en büyük tesisidir. En hızlı teslimatı, en uygun fiyata yapma konusunda iddialıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR