BARDAK 400 ML
BARDAK 400 ML
BARDAK 400 ML
BARDAK 400 ML

BARDAK 400 ML (DMS-512)

Marka : DMS
Fiyat : ₺346,80  + KDV
KDV Dahil : ₺416,16
₺416,16 'den başlayan taksitlerle

 

 • Kırmızı,Mavi ve Metal Renk Seçenekleri

  15 ila 25 dakika arası sıcak soğuk muhafazalı

  Kapaklı bardak

  400 ML

 

 512 MAVİ BARDAK 400 ML  

 • Baskı Yön Bilgileri:1.Yüz,2.Yüz
 • Baskı Bilgileri:Tampon Baskı UV baskı
 • Ürünün Ebatları:11,8 Cm x 12 Cm
 • Ürünün Baskı Ebatları:2 Cm x 7,5 Cm

 

 

 

TERMOS – MUG- METAL BARDAK ÜRÜNLER İÇİN KULLANIM TALİMATLARI

Ürünü her kullanımdan sonra mutlaka elde yıkayınız.

Temizlemek için kimyasal madde kullanımından kaçınınız (çamaşır suyu ve her türlü aşındırıcı maddeler, metal temizleyiciler). Bu ürünler metal yüzeylere zarar verebilir.

Bu ürün bulaşık makinasında yıkamaya uygun değildir.

Renkli ürünlerde; ürünün dış yüzeyinin çatlama yapmaması için mutlaka elde yıkayınız. Renkli ürünlerdeki boya, metal gövde üzerine boyandığı için zamanla çizilmeler veya dökülmeler gösterebilir.

Araç kullanırken dışarı taşma veya sallantıda dökülme olmaması için her içme işleminden sonra kapağı kapatınız.

Darbelerden uzak tutunuz ve düşürmeyiniz. Ürünün düşmesi veya sert bir darbe alması halinde, sıcağı sıcak, soğuğu soğuk tutmayı sağlayan vakum dengesi bozulur ve üründen eskisi gibi verim alamazsınız.

İç kısım: 304 paslanmaz çelik, dış kısım: Renkli ürünlerde; 201 paslanmaz çelik, çelik yüzeylerde 304 paslanmaz çeliktir.

PASLANMA UYARISI:
Paslanmaz Çelik ürünler asla paslanmaz diye bir durum söz konusu değildir. Paslanmaz çelik ürünler rutubete maruz kaldıklarında paslanırlar. Rutubet, çelik ürünlerin en büyük düşmanıdır.

Özellikle nemli bırakılan ve kapağı kapalı durumda içerisinde sıvı bulunan paslanmaz çelik ürünlerin hepsinde paslanma görülebilmektedir. Lütfen ürünleri her kullanımdan sonra kapağı açık bir şekilde kurumaya bırakınız. İç yüzey tamamen kuruduktan sonra kapağı kapatınız.

– Sütlü içecekler, meyve suları ve gazlı içecekler paslanmaz çelik yüzeylerde leke oluşturabildikleri için yıkadıktan sonra mutlaka metal yüzeylerin kuru kalması önemlidir.

 

 

Güvenlik Uyarısı (Vakum kapaklı termoslar için )

Vakumlu termoslarda kaynama derecesindeki sıcak suyu termosa koyduktan sonra kapağı hemen kapatmamanız ve bir dakika kadar beklemeniz tavsiye edilmektedir.

Sıcak su dolu vakumlu termosların kapaklarının özellikle sıcak sıvılarla kullanımında mutlaka yavaşça açılması ve biriken basıncın normale dönmesini sağlamak gerekmektedir. İçi aşırı sıcak su ile dolu ürünlerin ani kapak açılmalarında gazlı içecekler gibi püskürme yapabilmektedir. Yanmalar ve haşlanmalarla karşılaşmamak için bu uyarılara azami dikkat edilmesi gerekmektedir.

Vakum kapaklı ürünleri çocuklardan uzak tutunuz.

 

Ürün Arama
Etiketler
termos, mug,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR