Serigrafi Baskılı DVD-R, Baskılı Kartonet 1.000 adet
Serigrafi Baskılı DVD-R, Baskılı Kartonet 1.000 adet
Serigrafi Baskılı DVD-R, Baskılı Kartonet 1.000 adet

Serigrafi Baskılı, 4,7GB, DVD-R, Baskılı Kartonet 1.000 adet (DVDBASKIKARTONET1000)

Marka : DMS
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺9.024,00  + KDV
İndirimli : ₺8.448,00  + KDV
KDV Dahil : ₺9.968,64

 

CD Baskı / DVD Baskı / Blu-ray Baskı, Çoğaltma, Paketleme ve Üretim

​Sizin için uygun maliyetli , kolay kullanımlı , prestijli ​ve pratik bir tanıtım aracı ...

 

 

 

Türkiye'nin Datamedya konusundaki lider firması DMS olarak, kendi tesislerimizde CD, DVD ve Bluray üzerine tek renkten 6 renge (CMYK/Pantone) kadar serigraf baskı yapıyoruz.

 

Türkiye'nin önde gelen birçok büyük şirketi ve kurumuna hizmet vermekteyiz. Siz de, işinizi şansa bırakmayın , işiniz bizim için önemlidir! 

 

 

 

Hastaneler, görüntüleme merkezleri, projelerini / ürünlerini tanıtmak isteyen şirketler, okullar, kütüphaneler, kamu kurumları kendi logolarının basılı olduğu diskleri kullanmayı tercih ediyorlar.  

Hastaneler için,  inkjet printable CD veya DVD üzerine de baskı yapabilmekteyiz. Hastanelerin logoları, fotoğraflarını, adreslerini vs. diskin üzerine CMYK olarak basıyoruz, hasta adı/dosya adı/ tetkik tarihi gibi bilgilerin yazılabileceği , inkjet printable zeminli özel bir alanı boş olarak bırakıyoruz, hastaneler bu alana özel printer cihazları ile, çok düşük baskı maliyeti ile sadece birkaç satır yazı basmakta ve en şık şekilde diski hastalara teslim etmekteler.

 

 

Standard CD'nin dışında, üzerine baskı yapabildiğimiz diğer diskler:

DVD-R  / DVD+R / Blu-ray / DVD+R DL / Mini CD / Mini DVD / Kartvizit CD / BD-R DL

Üst baskısı yapılan disklerin içine, talep olması durumunda veri kaydı (çoğaltma - duplication) yapılmakta, paketlenip kargoya verilmektedir. Türkiye genelinde binlerce müşterinin siparişi titizlikle hazırlanmaktadır. DMS'nin en güçlü olduğu bir başka  alan da, paketleme malzemesi olan CD/DVD kutuları, zarfları ve diğer paketleme malzemeleridir. Dilerseniz bu malzemeleri bizden satın alabilir, paketlemeyi kendiniz yaptırabilirsiniz, dilerseniz biz disklerin üst baskısını ve çoğaltımını yaptıktan sonra, kutunun kapağına veya içine koymak isteyebileceğiniz kağıtların baskısını da kendi tesisimizde yapıp, paketleyip kargoya verebilmekteyiz.

 Tüm CD/DVD baskı, çoğaltma süreçleri ile paketleme opsiyonlarını öğrenmek için, bize telefon / e-mail / whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz

 

DMS Baskı Promosyon Hizmetleri

Tel:0216-545 26 26

Cep / Whatsapp: 0507-151 10 79

[email protected] 

 

 

 
Ürün Arama
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR